首页

The Last direct Comb. Mantel.

De laatste direct te verkrijgen duiven van Combinatie Mantel uit Burgum, want ze gaan stoppen met de duivensport. Deze toppers uit Friesland vlogen dit jaar weer keihard op met name hun favoriete dagfond vluchten.

Zo vlogen ze eerder al twee keer de 1e NPO op de dagfond! De combinatie bestaat uit Frits en zoon Wytse, die zeer gedreven naar een hoog prestatieniveau streven. In hun hun olympiade duif “Olympic Cape” hebben zij een uitstekende stamduif en dat laat onder andere haar topdochter “Fortuna” met 6 keer 1e prijs en 2e,3e en 4e NPO heel goed zien. Dit relatief kleine hok barst van de kwaliteit. Zo werd hun topdoffer “Olympic Amador”, 1e olympiade duif op de marathon (>700 km) in Brussel 2017. Het is een zoon van hun topkoppel “Marsman” x “Yolin”. Dit koppel kruisen ze tegen hun Olympic Cape-lijn.

Belangrijk is natuurlijk ook dat andere liefhebbers keihard vliegen met hun duiven. Zo is de olympiade duif dagfond “Magnum” bij Soepboer ook weer een halve Mantel. Wie versterkt zich met deze laatste originele “Mantel” duiven met o.a. een direct kind uit “Olympic Amador”…. Opletten dus en pak de allerlaatste kans nu!.

去拍卖

更多

100% G. & S. Verkerk Youngsters.

Gerard en Bas Verkerk voorstellen is allang niet meer nodig, de naam en vooral de duiven van deze combinatie zijn wereldwijd meer dan bekend. De impact van de “Verkerk” duif bij menig hok wereldwijd is van zeer grote invloed gebleken, maar bovenal zijn hun eigen prestaties van zeer hoog niveau en de kracht achter deze combinatie is dat ze nooit een top duif van de hand deden om zo de basis zo sterk mogelijk te houden en te maken. Hier de kans om een jonge uit rechtstreekse van dit top hok te bemachtigen.

Go to the auction

更多

Sorin Florea Part 4.

Alleen het beste is goed genoeg, dat geldt zeker voor Sorin Florea. Geld speelt in deze geen rol, want al het goede heeft zijn prijskaartje is het motto. Nu in dit vierde deel van dit Roemeense top team bieden wij u de kans om uit al deze kwaliteit iets te bemachtigen zo vinden we uit het beste van:

Gaby Vandenabeele, Pros Roosen, Gaston v.d. Wouwer, J. Hooymans, Gebr. Janssen, Dirk van Dyck, Pieter Veenstra, A. Drapa, H. Kruger, Gunter Prange, Bart Geerinckx, Marc de Cock, De Rauw – Sablon, Pierre Mathijs, Dirk van den Bulck….. ...

更多

Comb. van Wanrooij Auction.

Het top hok uit Geffen, jaren aan een stuk is dit een hok die menig concurrent de staart laat zien. Met kettinguitslagen en vele teletekst noteringen, behoren ze bij de beste van ons land. Niks word het dan ook aan het toeval overgelaten en met een team dit bestaat uit inmiddels 4 gedreven liefhebbers blijven ze de lat elk jaar iets verleggen en proberen ze altijd te zoeken naar beter.

In deze veiling de kans om een aantal rechtstreekse te bemachtigen aangeboden door een relatie van GPS – Auctions. Voor degene die vooruit wil, hier de mogelijkheid.

Go to the auction

更多

Marcel Wouters, Westmalle

Eén van de grote matadoren van de huidige Belgische duivensport is zonder enige twijfel Marcel Wouters uit Westmalle. Tot 2003 werd al zeer sterk gespeeld op de hokken in Westmalle, maar dat jaar zou alles veranderen met de geboorte van twee uitzonderlijke jonge duiven namelijk "De Leeuw" en "Den Extreem".

Afstamming BE 03-6277418 ‘De Leeuw’. Vader: BE 98-6216290. Grootvader: BE90-6328646 gekweekt uit duiven van Vermeiren St. Lenaarts en Ghilens-Gabriels. Moeder: BE 02-6315014. Afkomstig van Cop-Gijsbrechts. Grootvader: BE 95-6609005. Stamkweker van Cop-Gijsbechts. Ras Hofkens x Gommaar Leysen. Grootmoeder: BE 99-6544240. Dochter 2e Nationale Asduif Havo Jong 1996.

Afstamming BE 03-6277483 ‘Den Extreem’. Vader: BE 00-6175870. Grootvader: BE 95-6191607 Vermeiren x Brocatus. Brocatus won 7 x 1e. Moeder: BE 00-6175805. Grootvader: BE 97-6157318 uit duiven van Ghielens-Gabriels en van Berendonck. Grootmoeder: BE 93- 6637724 uit Vermeiren St. Lenaarts x Brutte Michielsen.

In hun geboortejaar bewezen ze reeds hun klasse. Wat te denken van:

Den Extreem:
24e Orleans 1289 d.
2e prov. Argenton 2057 d.

De Leeuw:
2e Orleans 1289 d.
135e prov. Bourges 6217 d.

Maar pas als jaarling kwamen ze volledig tot bloei:

Den Extreem:

1e Vierzon 220 d.
4e Vierzon 287 d.
2e Vierzon prov. 1564 d.
1e Blois prov. 586 d.

De Leeuw:
2e Noyon 931 d.
12e Dourdan 1475 d.
108e Toury 1233 d.
5e Toury 975 d.
1e Dourdan 1376 d.
1e Dourdan 530 d.
6e Melun 561 d.
6e Dourdan 1052 d.
1e Toury 545 d.
25e Melun 424 d.
22e Orleans 419 d.
1e Asduif Antwerpen Union West
4e Nationale Asduif KBDB 2004

Super nakweek

Dat daar in Westmalle topduiven rondvlogen was ook Dirk Van Dijck niet ontgaan. Hij ging met een kleindochter "Broer Rambo" naar Marcel om aan samenkweek te doen. Pas toe kwamen de echte kwaliteiten van "De Leeuw" bovendrijven. Samen met "kleindochter broer Rambo" zette hij "De Bourges" (6472084/04) op de wereld. De Bourges op zijn beurt werd vader van: 2e en 7e nat. Bourges 20544 d., 3e prov. Orleans 4877 d., 1e asduif St.-Job halve fond oude 2010, 2e asduif halve fond oude ZAV. Ook Jos Vercammen uit Vremde had gezien dat Marcel in 2008 liefst zes maal met de overwinning ging lopen op de kleine fond in St.-Job, een nationaal inkorflokaal dat toch bekend staat als één der sterkste van België. Er verhuisden enkele duiven van Westmalle naar Vremde, waaronder de "Elektro" (6174630/08). Deze zoon van "Den Extreem x Dochter Leeuw" zou zich bij Vercammen tot absolute stamvader nr. 1 ontwikkelen. Zijn nakomelingen vlogen o.a.: 1e semi-nat. Blois 1165 d., 1e interprov. Blois 1519 d., 2e Dourdan 1747 d., 125e nat. Bourges 20544 d., 26e nat. Limoges 14211 d. Ook de 1e nat. Bourges 37090 d. was een kleinkind van "De Leeuw". Rik Hermans en L-B-J Geerinckx waren de volgende die wat in de smiezen hadden. Bij Rik zorgde een neefje van de Leeuw voor de 1e nat. Bourges 24676 d. en als toemaatje 2e Olympiadeduif jaarlingen Poznan 2011. Bij Geerinckx, met wie ook aan samenkweek gedaan werd, wonnen zij: 1e prov. Argenton 971 d., 3e nat. Argenton 6033 d., 2e prov. Montluçon 2152 d., 3e prov. Chateauroux 1605 d., 1e prov. Chateauroux 2139 d., 1e prov. Chateauroux 1762 d. Wereldbekendheid kregen "De Leeuw" en "Den Extreem" echter pas toen mediavedetten Willem de Bruijn en Ad Schaerlaeckens, steeds op zoek naar de betere duif, slaagden met afstammelingen van "De Leeuw" en "Den Extreem".

Den Ad (BE 10 - 6251541)

Vooral het bezoek van Ad Schaerlaeckens zou zijn sporen nalaten in Westmalle. In ruil voor twee jongen van "De Leeuw" kreeg Marcel een kleindochter van "Ace Four" één jaar in bruikleen. Vijf jonge duiven kweekte Marcel zich hieruit. "Zou het pakken," was de grote vraag. En of het pakte. "De Leeuw" stelde wederom niet teleur. Een van de 5 jongen besloot dat het tijd werd om de fakkel over te nemen van de oude stamvader. Het beste uit "De Leeuw" kwam in hem naar boven met als volgend resultaat:
1e Asduif Halve Fond ZAV 2011
1e Prov. Asduif Antwerpen Kleine Halve Fond 2012
1e Nat. Asduif Kleine Halve Fond KBDB 2012
1e Olympiadeduif cat.B Nitra 2013

Om de titel van Olympiadeduif binnen te halen vloog "Den Ad" volgend palmares bij elkaar:
1e Angerville 1678 d.
2e Melun 1221 d.
1e Marne La Vallee 276 d.
2e Angerville 1332 d.
3e Angerville 1059 d.
1e Melun 833 d.
4e Angerville 528 d.
1e Angerville 466 d.

Afstamming BE 10-6251541 ‘Den Ad’. Vader: BE 03-6277418 ‘De Leeuw’. 8e Nationale Asduif 2004. Eén van de stamvaders van het hok Marcel Wouters. Moeder: NL 08-1628683 Ad Schaerlaeckens. Volle zus van ‘682’ 4e Asduif ZAV als jaarling. Grootvader: NL 06-1161012 uit 2e Asduif Vitesse x Goed Boeckxje. Grootmoeder: NL 06-1161006 Geeloogje Ace Four. Uit Ace Four1e Provinciale Asduif 1996 x Super duivin Cyriel Verbeek.

Enkele mooie prestaties 2017 van het hok Marcel Wouters:
·Chevrainvilliers (371.692 km) 2/09/17

·Chateauroux (545.022 km) 14/08/17
Provinciaal Antwerpen 363 oude duiven: 9 1op1

·Bourges (496.458 km) 6/08/17
Provinciaal Antwerpen 924 oude duiven: 11-158 2op3
Fond 2001 - Sint-Job-in-'t-Goor 129 oude duiven: 2-20 2op3
347 jonge duiven: 10-14-36-55-86-109 6op16

·Pont-Ste-Maxence (268.371 km) 5/08/17
osamenspel ZAV 1.090 jonge duiven: 2-32-36-55-61-63-69-77-87-103... 28op53
-Chevrainvilliers (371.692 km) 29/07/17 samenspel ZAV
418 oude duiven: 4-14-88-125 4op6
278 jaarse duiven: 3-8-56-79 4op6
867 jonge duiven: 2-5-12-17-19-24-25-28-29-34... 26op44

·Argenton (572.803 km) 22/07/17 Provinciaal Antwerpen
994 oude duiven: 6-176-211 3op3
1.899 jaarse duiven: 63-216-259-443-543-565 6 op 12 Fond 2001 - Sint-Job-in-'t-Goor
109 oude duiven: 1-19-22 3op3
222 jaarse duiven: 11-24-28-47-55-60-71 7op12

·Noyon (226.236 km) 17/07/17 samenspel NVAK

·Gien (427.039 km) 15/07/17 Provinciaal
4.348 jonge duiven: 19-148-151-235-334-598-758-993... 12op16 samenspel ZAV
344 oude duiven: 5-20-21-35-79-84-88 7op8
218 jaarse duiven: 5-17-18-30-56-58-61 7op8
308 jonge duiven: 1-7-8-10-17-35-45-59-62-64... 12op16

·Chateauroux (543.893 km) 8/07/17 Fond 2001 St-Job-in-'t-Goor
150 oude duiven: 26-29 2op4
306 jaarse duiven: 2-15-20-40-41-55-60-61-69-92 10op10

·Chevrainvilliers (371.692 km) 8/07/17 samenspel ZAV
553 oude duiven: 2-5-32-48-57-66-95 7op7
358 jaarse duiven: 1-4-22-33-42-50-65 7op7
781 jonge duiven: 2-13-22-33-34-50-69-71-105-146... 14op22

·Chevrainvilliers (371.692 km) 2/07/17
samenspel ZAV
280 oude duiven: 1-15-23-54 4op9
173 jaarse duiven: 1-9-14-35-58 5op9

·Melun (327.811 km) 24/06/17
samenspel ZAV
713 oude duiven: 1-28-37-61-74-95-114-133-171 9op10
461 jaarse duiven: 1-19-25-39-49-60-72-84-107 9op10
918 jonge duiven: 9-23-94-105-115-116-170-186-204-223... 17op33

·Chateauroux (543.893 km) 10/06/17 Fond 2001 St-Job-in-'t-Goor
390 oude duiven: 6-15-89-103 4op5
633 jaarse duiven: 7-15-35-60-65-127-142 7op9

·Chevrainvilliers (371.692 km) 10/06/17 samenspel ZAV
736 oude duiven: 4-48-52-76-114-119-122-135-136-137... 16op24
519 jaarse duiven: 4-36-40-55-81-86-89-99-100-101... 15op23

·Vierzon (493.021 km) 4/06/17 Fond 2001 St-Job-in-'t-Goor
152 jaarse duiven: 4-28 2op3

·Chevrainvilliers (371.692 km) 4/06/17 samenspel ZAV
688 oude duiven: 5-87-183-187-191 5op6
480 jaarse duiven: 2-55-119-123-125 5op6

·Bourges (496.458 km) 27/05/17 Nationaal Zone B1

Fond 2001 St-Job-in-'t-Goor 501 oude duiven: 22-24-87 3op8

·Chevrainvilliers (371.692 km) 20/05/17 samenspel ZAV
1.844 oude duiven: 11-17-18-43-46-60-66-119-125-126... 41op49
1.108 jaarse duiven: 8-12-33-45-50-86-90-91-94-95... 32op41

·Chevrainvilliers (371.692 km) 13/05/17 samenspel ZAV
2.067 oude duiven: 9-15-50-61-62-92-93-104-116-121... 28op49
1.144 jaarse duiven: 6-8-26-32-46-47-54-64-68-73... 25op41

Veel kopprijzen, maar ook duizelingwekkende prijspercentages. Er zijn weinig kolonies die zulke adelbrieven kunnen over leggen.

Gerrit van Eikenhorst
Go to the auction

更多

The International Stars.

In deze veiling vinden we duiven van “Internationale sterren” zoals de titel al verklapt.

Zo vinden we een aantal Nederlandse, Duitse en Engelse duiven uit het allerbeste van o.a. A. & H. Reynaert uit een zoon van de wereldberoemde “Figo”, 1e Nat. Bourges, 1e asduif Hafo KBDB met 16x 1e prijs. Daarnaast een inteelt duivin uit zoon “Rudy” - “Justina” x dochter “Rudy” x “Justina” Gaby Vandenabeele. En zo nog een aantal duiven uit de allerbeste lijnen.

更多

Kweekstation Lucie van Es

Hein en Lucy van Es begonnen met de duivensport dankzij de aankoop van meubels bij Eijerkamp door de vader van Lucy, die al duiven had. Toentertijd kon men bij een bepaald besteed aankoopbedrag een jonge duif uitzoeken. Maar liefst 11 jonge duiven kwamen zo ineens op het dak van Hein en Lucy die er direct verliefd op werden.

Nu vele jaren van succesvol spel verder waarbij niet om kampioenschappen maar om knaluitslagen werd gespeeld zijn Hein en Lucie een vaste waarde in de top van hun samenspel en afdeling Limburg. Daar er zoveel overlast was van roofvogels, 2 koppels slechtvalken hadden het wekelijks voorzien op de duiven, besloten Hein en Lucy ermee te stoppen wat betreft vliegen maar zijn ze een nieuw project begonnen met het opzetten van een kweekcentrum met de beste lijnen op de hokken waar vele onder ons alleen maar kan dromen, zoals directe nazaten uit de “Harry”, “Rudy” en “781” nog veel meer.

Go to the auction

更多

Buck de Kruijf Auction

De sensatie van de laatste jaren en vooral in 2017 was het een ongekend niveau, wat Buck en zijn zoon Martijn klaar speelde. Zo hebben ze met “El Salvador” een geweldenaar in huis deze jaarling won maar liefst 9x de 1e prijs met o.a. 3e Peronne Afd. 5 Oost tegen 12304 d, 18e Nat. Fontenay 12727 d enz.

Hij werd dan ook niet voor niks 1e Nat. Asduif Snelheid bij de “Allerbeste NPO en beste Jaarling. WHZB? Naast de 1e plaats pakte ze nog een top 10 plaats en hadden ze nog meer nationale top duiven in de laatste jaren.
Dus we mogen hier spreken over een hok die aan het doorbreken is in de nationale top, in deze veiling o.a. een speciaal kind uit “El Salvador”!!!!!

Dus pak nu de kans.

Go to the auction

更多

The Ronald Geerdink Auction

Hier een veiling met rechtstreekse duiven van de gekende marathon specialist Ronald Geerdink, aangeboden door GPS. Wie kent zijn “Daan” niet.? Deze topper won o.a. 1e int. nat. Agen jaarlingen tegen 11.246 d, met 30 minuten vooruit op nummer 2. Hij is een kleinzoon van de “Scherpe” stamdoffer van Jos Pepping, samen met de Arjan Beens duiven de basis bij de duiven in deze veiling. Voor wie ook naar de top op de marathon vluchten wilt, kan hier de nodige versterking vinden. ...

更多

For years, this combination has played at a high level on flights up to 700 km. Since 2012, a number of summer youngsters have been bred annually from the source of this loft specifically for sale. And that others have success with that proves the references that come out of it every year.

Here are 10 fanciers from the Netherlands who have succes with these pigeons:
- J. Doldersum & Zn, Almelo bought a daughter from stock breeder "Special Veenstra 364" in 2015. Since 2016 he has bred no less than 4 teletext notifications 2016/2017: 1st NPO Issoudun, 2nd & 7th NPO Melun & 7th NPO Niergnies.

- H.W. v.d. Beek, Heerde, won 1st Duffel Region 2 Afd. 8 against 5.133 p., 1st Tessenderlo Region 2 Div. 8 against 5,371 p.

- E. v.d. Linde, Zwartsluis won 1st NPO La Louviere 8.563 p.

- H. Neijenhuis, Silvolde won 1st Mons CC Silvolde 1.017 p.

- M. Terlouw, Moordrecht was among others 1st Pigeon Champion Middle Distance young and 9th Nat. Ace Pigeon Young from the Netherlands 2015 also in 2016 and 2017 this top hen won several 1st prizes.

- Jaap & Emmy Sietses, Enkhuizen the loft stock now consists of 75% "Geurtz pigeons" and in recent years they win everything that can be won, including 2 years afther the 1st Vitesse pigeon with the "834", in 2017 he won the 35th. Pointoise 12.351p with an direct "Geurtz" pigeon.

- Vincent den Harder, Aalten has been successful with pigeons for many years from Haalderen, , also in 2017 the 2nd of big competition from Zandvliet, a direct child from this pigeon won 9th NPO Laon 3.827 p. 2017.

- Johan Pietersma, Balk has been playing the top for years because due to the contribution of the "Geurtz" pigeon.

- H. van Hal, Gendt flew, a/o, with a direct 1st against 600 d, 2nd against 1.369 p.

- Comb. Nissen - Vermaas, Doornenburg flew a/o 1st against 583 p., 2nd against 1959 p.

These are references from the last years but also in the past were the 2nd best cock WHZB with W. de Ruiter and with the Frisian champion A.J. Kors, Steenwijkerwold 2nd Ace Pigeon Long Distance 2005, 3rd National NPO Blois Div. 11 grown in Haalderen.
Also abroad are successfully played with direct descendants such as in China & Taiwan on the OLR w.o. 1st, 9th and 10th on final races, England, Belgium & Germany.

去拍卖

更多

The C. Schroevers Collection

Cees, behoort tot de absolute top van Zeeland en is voor de meeste dan ook geen onbekende. In deze veiling vinden we een aantal bewezen vliegers uit zijn allerbeste duiven op het hok.

Daarnaast werd er o.a. ook samenkweek gedaan met Albert Derwa met “Fransien” dochter van zijn gekende “Paulien”, waar in deze veiling ook een aantal nazaten van te vinden zijn. Verdere uitleg is in deze niet nodig want de kwaliteit spreekt voor zich. Deze duiven worden aangeboden door GPS.

Wie pakt deze kwaliteitsimpuls?

Go to the auction

更多

Best of Holland

In deze veiling vinden we een 15 duiven afkomstig uit het allerbeste in de Nederlandse duivensport. We vinden vele nazaten uit het beste van Jan Hooymans, zoals “Harry Vinci”, kleinkind “Harry” en moeder van o.a. 1e – 361 d, 1e – 491 d, 2e – 271 d, 8e – 1120 d etc. maar ook inteelt jonge uit de lijn van “Cees”, volle broer “Harry” en nog een tal van inteelt jonge naar de wereldberoemde “Harry”, Jan Hooymans.

更多

*** TOP BONNENVERKOOP LIMBURGIA ***

Verkoop geschonken jonge duiven 2017 t.b.v.90-jarig bestaansfeest PDV Limburgia Vijlen.

Limburgia is waarschijnlijk de beste vereniging van Limburg.

Er werden voor zover bekend liefst 7 Nationale overwinningen behaald en meer dan 30 NPO overwinningen.

Daarom hebben we geheel in stijl, voor deze verkoop getracht alleen het allerbeste aan te bieden.

Dus super afstammingen van zeer goede liefhebbers.

Duiven van de Limburgse top en Internationale toppers zoals:
Jan Hooymans,
Gebr. Herbots
Ferdy Vandersanden
Berend Ruwen
Ben de Keijzer
Henk de Weerd
Wil Brouwers

De duiven zijn klaar voor de kweek, ze zijn bijgelicht.
De kwaliteit van de geschonken duiven is van zeer hoog niveau!

Waarvoor onze grote dank aan de schenkers.

Inlichtingen / bezichtigen
tel. 06-23827289

VERKOOP 6 T/M 15 DECEMBER OP DE SITE VAN GPS-AUCTIONS.

Go to the auction

更多

P.V. Deuteren uit ’s-Hertogenbosch organiseert op 15,16 en 17 December 2017 zijn jaarlijkse postduivententoonstelling.

Kom op zaterdag 16 december na 19:00 en/of zondag 17 december vanaf 10:30 gerust eens kijken en genieten van een gezellig samenzijn in ons Clubhuis, Echternachstraat 21a te ’s-Hertogenbosch.

De commissie kan met genoegen een mooie bonnenverkoop presenteren welke hier bij GPS Auctions worden aangeboden. U kunt hier op deze fantastische bonnen van gerenommeerde duivenliefhebbers voorbieden.

Graag danken wij onze schenkers hartelijk voor hun geste. Dat waarderen we als vereniging zeer.

De bonnen worden na de internet voorbiedingen op zondagmiddag 17 december bij een eindverkoop in ons clubhuis nog eens aangeboden.

De traditionele bonnenverkoop is een gezellig onderdeel van de tentoonstelling en willen we graag in ere houden.

Via mail robert.netten@enexis.nl kunt u ook het voor uw maximaal bod plaatsen.

We gaan daar serieus mee om en zullen de prijs niet opdrijven.

Veel plezier met het bieden op deze fantastische bonnen en succes daarbij.

Tentoonstellingscommissie P.V.Deuteren

Go to the auction

更多

* BONNENVERKOOP*

Een bonnenverkoop van één van de sterkste verenigingen van Afdeling 9 Oost-Nederland!

Naast twee bonnen van eigen leden, een bon van de Gebr. van Langen (Beste Liefhebber WHZB/TBOTB 2014) en een bon van Vincent Bonnes (NPO-vlucht Pithiviers winnaar 2017), zijn er ook bonnen te koop van onder andere:

·Onze Belgische sportvrienden:
Ulrich Lemmens, Niels Broeckx, Broeckx-Van Hees, Bosmans-Leekens en Herman Bevers;

·De Marathonliefhebbers:
Henk Geerink & Zn., Herman Borgelink, Cees Nijdeken en Amanuel Öz;
·de allrounders: Henk Ruël, Wim Tijkorte, Aloys Kamphuis, Dennis Beverdam en Michel Driessen;

·De snelheidliefhebbers:
Buck de Kruijf, Comb. Visscher en Berend Ruwen.

Zoals u ziet voor elk wat wils!

Dit is alleen een internetverkoop! Er is dus geen eindverkoop!

Wij zijn alle schenkers van bonnen dank verschuldigd!

De verkoop vangt aan op maandag 4 december en eindigt op vrijdag 15 december om 21:00 uur.

Op voorhand wensen we alle kopers al vast veel succes met hun aankoop.

Voor informatie over de verkoop kunt u zich wenden tot:
Vincent Bonnes, tel.nr. (06) 51 63 53 30, vincent.bonnes@plannet.nl.

Met vriendelijke groet,

het bestuur van de P.V. De Zwaluw Oldenzaal,
namens dit bestuur,

A. Bartelink (voorzitter).

Go to the auction

更多

Bonnenverkoop P.V. “Op Eigen Wjukken“ Kollum.

Onze jaarlijkse tentoonstellingsactiviteit altijd op de 2e zaterdag in het nieuwe jaar is op veler verzoek verplaatst naar een eerdere datum.

Vorig jaar en nu weer een internet verkoping met kwaliteit uit het gehele land.

De internetbiedingen eindigen: vrijdag 15 december om 21:00 uur

Er volgt nog een Zaalverkoop
zaterdag 16 december vanaf 16:00 uur.

de dag van onze tentoonstellingsactiviteit.

De te verkopen duiven zijn met stamkaart aanwezig en te bezichtigen.

De baten komen ten goede aan onze activiteiten en onderhoud vereniging accommodatie.

Adres Singelweg 13 Kollum.

contact
email: s.braaksma01@knid.nl
contactpersoon: Abele Dijkstra 06-11530483

Go to the auction

更多

*** BONNENVEILING PODIUM DER GROOTMEESTERS ***

‘Podium der Grootmeesters’ is een nieuwe kompetitie van ‘Het Spoor der Kampioenen’ ons nationale vaktijdschrift voor postduiven.

Dit jaar is er voor het eerst gestreden om de prijzen.
Vanaf het begin was er brede waardering bij de liefhebbers voor ‘Podium der Grootmeesters’.
Wekelijks zorgde Compuclub voor de uitslagen en al snel werden de (tussen)standen een hot-item voor de lezers.
We zagen nieuwe winnaars, nieuwe namen.
Heel verfrissend in een sport waar al zo lang teveel hetzelfde is.

De winnaars zijn bekend en u heeft er alles over kunnen lezen in het onlangs verschenen Beursnummer van ‘Het Spoor der Kampioenen’.

De winnaars worden gehuldigd tijdens de NPO dagen in Rosmalen. Op alle onderdelen wordt aan degenen die een podiumplek verdienden ( de nummers 1, 2 en 3) een schitterende prijs uitgereikt.

Aan deze kompetitie is een bonnenveiling verbonden, welke op vrijdag 8 december 2017 online gaat.

Bonnen 1 t/m 30 lopen tot 22-12 20.00 uur.

Go to the auction

Bonnen 31 t/m 60 lopen tot 22-12 21.00 uur

Go to the auction

更多

跟随我们
Facebook

支付方法

GPS拍卖网为以下组织的分支
GPS Europe website